32-latkowi z Andrychowa puściły nerwy i pobił swojego współlokatora na ulicy tak, ze ten wylądował
Pobił na ulicy współlokatora za długi. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia

32-latkowi z Andrychowa puściły nerwy i pobił swojego współlokatora na ulicy tak, ze ten wylądował w szpitalu. Chciał w ten sposób wymusić zwrot wierzytelności. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (12.09) do andrychowskiego komisariatu zadzwonił 38-letni mężczyzna, który poinformował, że na ulicy Włókniarzy w Andrychowie został napadnięty i okradziony.

Policjanci, którzy niezwłocznie zostali skierowani na miejsce ustalili, że zgłaszający został zaatakowany przez znanego mu mężczyznę, który uderzał go rękoma i kopał po całym ciele. Sprawca był w obecności kobiety, która również jest znana 38-latkowi, gdyż cała trójka mieszka w jednym z andrychowskich mieszkań. Mężczyzna w związku z obrażeniami, które doznał został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Wadowicach. Ponadto jak poinformował, prawdopodobnie w wyniku tego zdarzenia utracił dowód osobisty oraz kartę bankomatową – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni którzy zostali zaangażowani w sprawę, pojechali pod ustalony adres, gdzie po siłowym wejściu do mieszkania zatrzymali 23-letnią kobietę i 32-latka, którzy dodatkowo byli poszukiwani do innej sprawy. W toku prowadzonych czynności dokumenty poszkodowanego zostały odnalezione w jego miejscu zamieszkania.

Andrychowianka została przesłuchana w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniona do domu. Natomiast 32-latek usłyszał zarzut stosowania przemocy wobec poszkodowanego w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności oraz spowodowania u niego obrażeń ciała, które kwalifikowane są jako obrażenia poniżej 7 dni.

Sprawcy grozi do lat więzienia.  
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 SUMO 2019-09-17 09:05
Wszystko poszło zgodnie według przepisów obywatelskie zatrzymanie obywatelskie, rozstrzygnięcie sprawy, obywatelski wyrok skoro policja nie wyegzekwował to egzekwował sam obywatel.
Pozdrawiam oby tak dalej!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.