Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie doszło do kolizji samochodu d
Kolizja w centrum Andrychowa. Nagrała ją kamera samochodowa

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie doszło do kolizji samochodu dostawczego z osobówką. Zdarzenie nagrała kamerka samochodowa innego kierowcy. Zobaczcie.

Leżąca w ciągu drogi krajowej nr 52 ulica Krakowska w Andrychowie nie należy do najbezpieczniejszych. Panuje tu przeważnie spory ruch zarówno mieszkańców jak i tranzytowy pomiędzy Wadowicami, Krakowem i Bielskiem. Jest też spora ilość przejść dla pieszych. Zarówno piesi jak i kierowy nie mają więc  tutaj łatwo i niestety bardzo często na Krakowskiej dochodzi  do kolizji jak i wypadków.

We wtorek (11.09) tuż przed godziną 16:00 doszło do kolejnej kolizji. Kierowca samochodu dostawczego jednej z firm kurierskich wjechał w jadący przed nim samochód osobowy, którego kierowca postanowił skręcić w prawo na jedną z posesji. Nie wiadomo, czy kierowca dostawczaka się zagapił, czy kierowca osobówki nie zasygnalizował w porę tego manewru. Całość zdarzenia nagrała kamerka samochodowa innego kierowcy, który jechał za pojazdami i wrzucił nagranie na platformę YouTube.

 (MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 qaz 2019-09-12 16:54
w doope bity zawsze kryty
Cytować
+6 #2 Max 2019-09-12 19:06
Dokĺadnie pod Komisariatem Policji:))
Cytować
+2 #3 MO 2019-09-13 10:09
NIE WLACZYL KIERUNKOWSKAZU !!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.