Na leżącej w ciągu dwóch dróg krajowych ulicy Piłsudskiego w Wadowicach doszło do zderzenia skuter
Znowu korek. Na obwodnicy zderzyła się osobówka ze skuterem

Na leżącej w ciągu dwóch dróg krajowych ulicy Piłsudskiego w Wadowicach doszło do zderzenia skutera z samochodem osobowym. Z powodu zablokowania jednego pasa ruchu, tworzyły się potężne korki.

We wtorek (10.09) około godziny 17:00 na ulicy Piłsudskiego w Wadowicach, na wysokości Maspeksu, doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego ze skuterem.

Na miejsce zadysponowano patrol policji a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy kierowcy jednośladu. Policja ustala okoliczności tej kolizji.

Niestety ulica Piłsudskiego to leżąca w ciągu dwóch dróg krajowych (nr 28 i nr 52) wadowicka obwodnica, na której panuje spory ruch. Z powodu ruchu wahadłowego w miejscu zdarzenia tworzyły się tutaj potężne korki.

To kolejne tego typu zdarzenie we wtorek (10.09), które blokuje i tak już mocno zakorkowane Wadowice. Jak już informowaliśmy, przed godziną 15:00 na moście drogowym na Skawie w Wadowicach doszło do kolizji. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Nic nikomu na szczęście się nie stało, niestety jeden pas ruchu w stronę centrum miasta został zablokowany, przez co tworzy się potężny korek, ciągnący się praktycznie całą Lwowską w stronę rynku, jak i ulice Konstytucji 3 Maja jak i Wałową.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 lump 2019-09-10 17:56
czarny wtorek armagedon
Cytować
+1 #2 RYBA 2019-09-10 19:58
Nie ludzie są zmęczeni i jadom jak zombi i są wypadki.
Cytować
0 #3 DIAGNOZA 2019-09-11 09:44
Cytuję RYBA:
Nie ludzie są zmęczeni i jadom jak zombi i są wypadki.

PEDZA ODDAC GLOS NA PIS!!!
PODNIESIENIE NAJNIZSZEJ I SKUTEK - BARDZO DUZO ZWOLNIEN I BEZROBOTNYCH!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.