Po letniej przerwie wracają rozgrywki na wadowickim Orliku. Właśnie ruszyły zapisy do jesiennej edycj
Rusza jesienna edycja GOLA na wadowickim Orliku

Po letniej przerwie wracają rozgrywki na wadowickim Orliku. Właśnie ruszyły zapisy do jesiennej edycji GOLA, czyli Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów w Wadowicach. Spieszcie się, bo ilość drużyn jest ograniczona.

GOLA zostanie rozegrana na orliku w Wadowicach (ulica Błonie 2) w każdy czwartek w terminie wrzesień-listopad. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 19 września.

Zapisy do ligi przyjmuje animator Orlika Tomasz Lechowicz, który organizuje ligę we współpracy ze Skawą Wadowice. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do wtorku (10.09). W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO GOLA, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających bądź zameldowanych na terenie gminy Wadowice.

Jeśli do wtorku (10.09) zgłosi się więcej zespołów, niż planowana liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały te drużyny, które w swoim składzie będą mieć minimum trzech zawodników z Gminy Wadowice.

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i w każdej chwili lista może zostać zamknięta. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano nagrody oraz puchary, ufundowane przez gminę Wadowice. Będą również nagrody dla najlepszego bramkarza oraz strzelca GOLA – zachęca Tomasz Lechowicz.

W turnieju mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich PZPN (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu). Drużyny biorące udział w rozgrywkach zobowiązane są do uiszczenia opłaty startowej oraz kaucji zwrotnej.

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Lechowicz pod numerem: 784 955 516.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 zajc 2019-09-05 12:38
orliki nie dla starych byków miały być ale dla młodzieży
Cytować
-1 #2 pfff 2019-09-05 16:36
Ciekawe czy zdążą zagrać zanim powstanie arena?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.