Na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy Zatorskiej w Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszł
Wypadek w Gierałtowicach. Osobowy peugeot zderzył się z ciężarówką

Na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy Zatorskiej w Gierałtowicach (gmina Wieprz) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba została poszkodowana.

W środę (4.09) około godziny 11:00 na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy Zatorskiej w Gierałtowicach (gmina Wieprz) w okolicach lotniska doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj osobowy peugeot na bielskich numerach rejestracyjnych z ciężarówką. Przód osobówki został bardzo poważnie uszkodzony.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z okolicznych OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się jedna poszkodowaną kobietą jadącą peugeotem.

Ruch pojazdów w tym miejscu jest zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Jarosław 2019-09-04 12:21
Osobówka na bielskich deklach, dla mnie wszystko jasne.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.