Na ulicy Krakowskiej w Witanowicach, na mających złą sławę słynnych serpentynach, znowu doszło do
Kolejny groźny wypadek na słynnym zakręcie w Witanowicach

Na ulicy Krakowskiej w Witanowicach, na mających złą sławę słynnych serpentynach, znowu doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana.

W poniedziałek (2.09) około godziny 4:00 nad ranem, na ulicy Krakowskiej w Witanowicach, na nie mających  złą sławę słynnych serpentynach doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj czołowo dwa samochody.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Witanowice, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się  jedną poszkodowaną osobą. Została ona przetransportowana karetką do wadowickiego szpitala.

Przez dłuższy czas ruch w tym miejscu był zablokowany a potem odbywał się wahadłowo, przez co tworzyły się spore korki.

Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Janusz 2019-09-02 08:51
Trzeba tam foto radar ustawić.
Cytować
+10 #2 Janusz 2019-09-02 08:53
Tak się kończy brawura.
Cytować
+4 #3 Stanislaw 2019-09-02 20:33
Niestety gdyby jechali tak jak jest nakazane nic by się nie stało wcześniej na rowerkach państwo lekarze co robili zniszczyli mieszkańcom bramkę i kto naprawi no
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.