W Sułkowicach (gmina Andrychów) piorun uderzył w budynek mieszkalny, powodując pożar. Interweniowali
Piorun uderzył w dom powodując pożar. Interweniowali strażacy

W Sułkowicach (gmina Andrychów) piorun uderzył w budynek mieszkalny, powodując pożar. Interweniowali strażacy. To nie jedyny groźne zdarzenie w ostatnich kilku godzinach w powiecie wadowickim.

We wtorek (27.08) około godziny 16:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze na ulicy Racławickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów). Podczas krótkiej ale intensywnej burzy, która przeszła nad regionem, piorun uderzył w budynek mieszkalny, powodując pożar.

Na szczęście ogień nie był zbyt duży i strażacy zawodowi z JRG Andrychów i druhowie ochotnicy z okolicznych OSP szybko go ugasili. Nic poważnego nikomu również się nie stało.

To nie jedyne groźne zdarzenie w ostatnich kilku godzinach w powiecie wadowickim. W Targanicach (gmina Andrychów) strażacy zawodowi z JRG Wadowice i OSP Targanice usuwali drzewo, które również po uderzeniu pioruna podczas burzy spadło na drogę.

W Bachowicach (gmina Spytkowice) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Tu interweniowali strażacy z JRG Wadowice i druhowie ochotnicy z OSP Bachowice. Jedna osoba biorąca udział w kolizji  została poszkodowana, zajęli się nią ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.