Policjanci z wadowickiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, podczas których zwracali uwa
Kolejni piraci drogowi stracili prawa jazdy

Policjanci z wadowickiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, podczas których zwracali uwagę na kierowców nie stosujących się do znaków i przepisów dotyczących jazdy z określoną prędkością. Dwóch z nich, w Choczni oraz i Stanisławiu Górnym straciło prawa jazdy.

W czwartek (15.08) 13 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego prowadziło działania kontrolno – prewencyjne „Prędkość”. Mundurowi skontrolowali 37 pojazdów, w 29 przypadkach ujawnili  przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.

W Marcyporębie po godzinie 14:00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość o 52 km/h. Z kolei w Choczni,  kierowca fiata jechał z prędkością 104 km/h, w  miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

To nie jedyni piraci drogowi, których wadowiccy policjanci zatrzymali w ostatnim czasie. W środę (14.08) w Stanisławiu Górnym, kierowca forda pędził w terenie zabudowanym 125 km/h, w Roczynach kierująca volkswagenem przekroczyła dopuszczalną prędkość o 55 km/h, natomiast w Tomicach mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.

Kierowcy stracili prawa jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 izydor 2019-08-16 22:29
Yanosik po raz kolejny mnie powiadomił
Cytować
-2 #2 Taaa , jasne 2019-08-17 03:13
Cytuję izydor:
Yanosik po raz kolejny mnie powiadomił

Masz skrzywione podejście do rzeczywistości. Nie dość, że patrzysz w telefon stwarzając niebezpieczne sytuacje na drodze, to jeszcze ostrzegasz innych przed kontrolą. Droga publiczna nie służy temu, aby ignorować ograniczenia. Jeśli nie potrafisz się dostosować to musisz jeździć pociągiem.
P.S Może masz jakieś braki z edukacji? Anyway, wcześniej czy później odsieją zagrażający element. Na tym polega selekcja naturalna.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.