Na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Średnim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerzyst
Groźny wypadek na krajówce w Barwałdzie

Na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Średnim doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerzystą. Kierujacy jednośladem trafił do szpitala. Przez dłuższy czas ruch na krajówce w tym miejscu był zablokowany.

W piątek (16.08) przed godziną 9:00 na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie Średnim doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z motorowerzystą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki peugeot partner, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę krajową 52 na granicy Barwałdu Średniego z Barwałdem Górnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerem marki romet – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejscu interweniowała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą jednośladu.

Przez dłuższy czas ruch pojazdów krajówką w tym miejscu był zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy.

Policja apeluje o ostrożność na drogach: panuje spory ruch w związku z długim weekendem i o nieszczęście nietrudno. Na szczęście oprócz wypadku w Barwałdzie na drogach powiatu wadowickiego jest spokojnie. W czwartek (15.08) w Marcyporębie i Choczni policja zatrzymała dwóch kierowców, którzy mieli za ciężką nogę. W związku ze sporym przekroczeniem dozwolonej prędkości, stracili oni prawo jazdy.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.