W Frydrychowicach (gmina Wieprz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały
Zderzenie osobówek w Frydrychowicach. Poszkodowane dwie osoby

W Frydrychowicach (gmina Wieprz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały dwie osoby. Policja apeluje o ostrożność: pada deszcz a na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie.

W środę (14.08) przed godziną 13:00 w Frydrychowicach (gmina Wieprz), na drodze łączącej Wadowice z Wieprzem doszło do groźnego wypadku. W okolicach szkoły zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

Kierująca seatem ibiza na łuku drogi nie dostosowała prędkości pojazdu do warunków drogowych i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącą skoda octavią – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Uderzenie było potężnę, z seata wypadł na jezdnię silnik. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Frydrychowice, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się dwiema poszkodowanymi osobami. Kierująca seatem została przetransportowana do szpitala. Kierowcy skody nic poważnego się nie stało.

Droga w tym miejscu jest zablokowana a kierowcy kierowani na objazdy. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia i apeluje o ostrożność: pada deszcz a na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.