Na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Górnym doszło do zderzenia trzech samochodów. Interweniowali stra
Zderzenie trzech samochodów na krajówce w Gorzeniu Górnym

Na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Górnym doszło do zderzenia trzech samochodów. Interweniowali strażacy i policja. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Były jednak utrudnienia w płynnym ruchu pojazdów w tym miejscu.

W czwartek (1.08) o godzinie 8:55 na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Górnym (gmina Wadowice) niedaleko od skrzyżowania z drogą do Ponikwi doszło do groźnie wyglądającej kolizji.

Kierujący samochodem ciężarowym forda transit nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył jadącego przed nim volkswagena golfa. Ten siłą uderzenia najechał na poprzedzające go auto marki tata xenon – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz patrol policji. Samochody doznały niewielkich uszkodzeń, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i nie trzeba było wzywać Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Wszyscy kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Sprawca, kierujący fordem, został ukarany mandatem karnym.

Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo przez co tworzyły się niewielkie korki.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 S.B 2019-08-01 11:23
Witam kiedy Wadowicka Drogówka zajmie się drożnością przejazdu głowną drogą przez Plac Kościuszki Przecież to jest burdel w tych Wadowicach
:D :D :D
Cytować
+7 #2 Radek 2019-08-01 14:51
Cytuję S.B:
Witam kiedy Wadowicka Drogówka zajmie się drożnością przejazdu głowną drogą przez Plac Kościuszki Przecież to jest burdel w tych Wadowicach
:D :D :D

A od kiedy to drogówka jest odpowiedzialna za drożność przejazu? Samochody z centrum trzeba wyprowadzić, a nie umożliwiać im wjazdu. Każde szanujące się miasto robi wszystko, żeby w centrum samochodów nie było. Czy w Krakowie po rynku jeżdżą samochody? w Bielsku?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.