W Wieprzu  doszło do dachowania samochodu osobowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.
Dachowanie w Wieprzu. Dwie osoby poszkodowane

W Wieprzu  doszło do dachowania samochodu osobowego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W sobotę (20.07) około godziny 23:30, w Wieprzu, na lezącej w ciągu drogi wojewódzkiej 781 ulicy Beskidzkiej, doszło do groźnego zdarzenia.

Kierowca samochodu osobowego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, kilkukrotnie koziołkował i wylądował w rowie.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Wieprz, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy kierowcy i jego pasażerowi.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+15 #1 Janosik 2019-07-21 14:59
Może szanowna policja Drogówka zacznie sprawdzać tak jak w Meksyku w czasie wypadku sprawdzanie telefonu komórkowego wykonywanie połączenia rozmowy Jeżeli w czasie wypadku kierowca wykonywał rozmowę ubezpieczalnia nie wypłaca odszkodowania pełną odpowiedzialnoś ć spoczywa na kierowcy tyle w temacie Pozdrawiam policjantów z drogówki.
Cytować
+3 #2 Kierowca 2019-07-21 17:25
Mistrz prostej.
Tyle w temacie :lol:
Cytować
+1 #3 Mieszkaniec wieprza 2019-07-21 23:00
Kierowca był pijany, obecnie przebywa na dołku.
Przestroga dla ludzi by zastanowili się zanim wsiądą do samochodu po spożyciu alkoholu.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.