9-letni Tomek od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Wymaga ciągłej rehabilitacji i zab
9-letni Tomek cierpi na porażenie mózgowe. Rodzice zbierają na operację

9-letni Tomek od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Wymaga ciągłej rehabilitacji i zabiegów. Rodzice zbierają na operację, która w przyszłości pozwoli mu na samodzielne chodzenie.

9-letni Tomek od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Wymaga ciągłej rehabilitacji i zabiegów. W marcu tego roku został zakwalifikowany do operacji metodą Ulzibata, koszt operacji wynosi 11 800 złotych i nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, co praktycznie przekracza możliwości finansowe rodziców.

Operacja ma na celu usunięcie przykurczy (które są przycyzną dużego bólu rąk i nóg) i zwiększenie ruchomości kończyn. Pomaga również w osiągnięciu lepszych efektów w rehabilitacji ruchowej, kto wie może da szanse na samodzielne chodzenie...

Została założona zbiórka pieniędzy na popularnym portalu zrzutka.pl.

Jeśli ktokolwiek chciałby wspomóc malucha w walce o lepsze jutro może zrobić to TUTAJ

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 tur77 2019-07-21 12:28
tu ludzie zbieraja,a wiecie ze pis dofinansowuje szpitale na ukrainie[nie tylko] a w polsce sie likwiduje [bo nima pinindzy] no ale ,,ciemnemu ludowi,,, tego w tvp nie powiedza
Cytować
-1 #2 yanek 2019-07-21 17:19
polityka pisu, kazać rodzić dzieci, bez względu na choroby, a potem się wypiąć na durne 12 tys zł, żeby chodziło o 2 miliony to jeszcze, taka operacja powinna być zrobiona od ręki zaraz po kwalifikacji, ja bardziej się boje zachorować niź po prostu umrzeć.
Cytować
+2 #3 Ktoś 2019-07-21 20:58
Pomyslcie nim cos głupiego napiszecie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.