Policja podała szczegóły napadu na taksówkarza, do jakiego doszło W Choczni. Sprawca został zatrzym
Policja przybliżyła szczegóły napadu na taksówkarza w Choczni

Policja podała szczegóły napadu na taksówkarza, do jakiego doszło W Choczni. Sprawca został zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Grozi mu minimum 3 lata więzienia.

Jak już informowaliśmy, w środę (17.07) około 21:50 w Księżym Lesie w Choczni, na skrzyżowaniu ulic Góralskiej i Kościelnej, doszło do napadu na taksówkarza przez pasażera.

Zobacz: Napad na taksówkarza w Choczni. Sprawca jest już w rękach policji

Policja podaje więcej szczegółów tego zajścia.  Podczas podróży nic nie wskazywało, że dojdzie do tak  zatrważającej sytuacji. Podczas kursu 25-letni mieszkaniec gminy Wadowice zaatakował kierowcę taksówki, zaczął go dusić w ręku miał nóż.

Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny w trakcie której kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu melioracyjnego. Sprawca doprowadził go do stanu bezbronności, a następnie skradł mu portfel z pieniędzmi i oddalił się w nieznanym kierunku.  Taksówkarz wezwał pomoc, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Na miejsce zostały skierowane wszystkie policyjne siły prewencyjne i kryminalne, użyto psa tropiącego. W wyniku podjętych czynności na miejscu zdarzenia kryminalni wytypowali potencjalnego sprawcę. Następnie ustalono miejsca do których mógł się udać. W ciągu kilku godzin od zdarzenia zatrzymano 25-letniego mieszkańca gminy Wadowice, który trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych – poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut z artykułu 280 paragraf 2 Kodeksu Karnego, za który grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Jak się okazało, sprawca w przeszłości był już karany za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+37 #1 Ziom 2019-07-19 12:50
Oczy zasłoniete, ale i tak widać że twarz nieskalana inteligencją.
Cytować
+7 #2 Spoko 2019-07-19 15:49
A mamusia była pewna że jej synuś jest w pracy
Cytować
+23 #3 Obiektywny.. 2019-07-19 16:45
Zamkną gnoja i z naszych podatków będzie sobie siedział w cieniu... Jebać do kamieniołomu za miskę zupy...
Cytować
+1 #4 The Bill 2019-07-19 18:47
Łatwo się wam mówi. On jest ofiarą systemu. Matka pijaczka wywodzi się z patologicznej rodziny. On wychowany w patologii bez perspektyw. Nikt przez kilka pokoleń nie potrafi im pomóc. Tylko wódka rozwody i dzieci z coraz to innym samcem.
Cytować
+2 #5 פֿאָלקס שטימע 2019-07-19 19:22
[quote name="The Bill" On jest ofiarą systemu. Matka pijaczka wywodzi się z patologicznej rodziny. On wychowany w patologii bez perspektyw. Tylko wódka rozwody i dzieci z coraz to innym samcem.
Czyli typowe "Pokolenie Jana Pawła II". :P
Cytować
+5 #6 Podstawiak 2019-07-19 20:24
Adrian czy to ty :)?
Cytować
+6 #7 Lol 2019-07-19 22:08
Akurat jego matka nie piła i nie pije ! Najpierw proszę być pewnym i się dowiedzieć A nie oczerniac kogoś! Bez podstaw...swoją drogą ON jest dorosły sam odpowiada za swoje czyny rodziny się nie wybiera!
Cytować
+1 #8 Znana lecz nie podpi 2019-07-22 17:29
Cytuję The Bill:
Łatwo się wam mówi. On jest ofiarą systemu. Matka pijaczka wywodzi się z patologicznej rodziny. On wychowany w patologii bez perspektyw. Nikt przez kilka pokoleń nie potrafi im pomóc. Tylko wódka rozwody i dzieci z coraz to innym samcem.

. bez takich słów. To nie prawda że matka pijaczka masz złych informatorów. Nawet dzieci z dobrego domu błędy popełniają
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.