W Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierująca jednego z
Zderzenie peugeota i opla. Kierująca chciała ominąć sarnę

W Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierująca jednego z nich, jak twierdzi, chciała ominąc sarnę, czym doprowadziła do zderzenia.

W czwartek (11.07) około godziny 6:16 rano w Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) doszło do groźnego zdarzenia.

W wyniku wtargnięcia na jezdnię na łuku drogi sarny, kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechała w jadący z przeciwka samochód marki opel – poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone, kierowca opla zakończył swą jazdę w rowie. Nam miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z okolicznych OSP oraz policję.

Na szczęście nic nikomu poważnego się nie stało. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Sarna podobno uciekła...

Przez kilkadziesiąt minut ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 driver 2019-07-12 12:13
Dlatego czy to pies, kot czy sarna niestety nie omijać
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.