Wadowickie Centrum Kultury podsumowuje roczną, artystyczną pracę zespołów i grup warsztatowych. W ty
WCK zaprasza na premierowy spektakl Teatru „Próg”!

Wadowickie Centrum Kultury podsumowuje roczną, artystyczną pracę zespołów i grup warsztatowych. W tym tygodniu nadszedł czas na premierowy pokaz spektaklu Teatru „Próg”, na który WCK zaprasza w sobotę (22.06) o godzinie 17:00.

W ubiegłym tygodniu prezentowały się zespołu taneczne, wokalne, a uczestnicy pracowni plastycznej, ceramicznej i modelarskiej pochwalili się swoim pracami na wystawie w holu teatralno – kinowy. Z kolei w najbliższą sobotę Teatr „Próg” przedstawi nowy spektakl w reżyserii Bartosza Nowakowskiego  „Na księżyc”. Spektakl inspirowany jest pierwszym na świecie filmem science fiction wyprodukowanym w 1902 roku we Francji.

„Progowcy” przyzwyczaili publiczność do niekonwencjonalnych pokazów i oryginalnych, zapadających w pamięć spektakli. Tym razem pokażą spektakl dziki i wariacki o tych, którzy chcą na księżyc jak i innych, którzy są tam wysyłani. Spektakl o ludziach, których różni niemal wszystko, innych i wyobcowanych na swój własny sposób. Ludzi, którzy mają same pytania i stawiają niepewne kroki...

Bilety na spektakl w cenie 10 złotych są do nabycia w sekretariacie WCK.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.