Na ulicy Nawieśnickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów) na jednej z posesji zapalił się samochód oso
Auto spłonęło na łące

Na ulicy Nawieśnickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów) na jednej z posesji zapalił się samochód osobowy. Ogień był potężny, aby nie doszło do większych szkód, pojazd został wypchnięty na łąkę.

W czwartek (13.06) około godziny 20:30 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do pożaru na ulicy Nawieśnickiej w Sułkowicach (gmina Andrychów). Jak się okazało, na jednej z posesji podczas naprawy w ogniu stanął samochód. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, OSP Sułkowice Bolęcina, OSP Sułkowice-Łęg oraz policję.

Jak relacjonują strażacy  OSP Sułkowice-Łęg,  pojazd w całości był już objęty ogniem. Aby nie zagrozi on reszcie dobytku, został przepchnięty na łąkę naprzeciw posesji. Jego gaszenie zajęło kilkanaście minut. Niestety spłonął doszczętnie, auto nadaje się już jednie na złom.

Policja ustala okoliczności tego pożaru. Nikt w nim na szczęście nie ucierpiał.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.