Mandat,  10 punktów karnych i zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące: taka kara spotkała mieszkańca
Mandat, 10 punktów karnych i zatrzymane prawo jazdy. Pirat drogowy doigrał się w Jaroszowicach

Mandat,  10 punktów karnych i zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące: taka kara spotkała mieszkańca powiatu wadowickiego, który sporo przekroczył prędkość swoim audi pędząc przez Jaroszowice. Wpadł w ręce drogówki.

Policjanci przy każdej okazji apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów  i odpowiedzialność za kierownicą. Pomimo zaostrzenia kar wobec „piratów” drogowych i ciągłego ostrzegania o skutkach nadmiernej prędkości policjanci nadal zatrzymują kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Do zdarzenia doszło w czwartek (6.06) około godziny 9:20 w miejscowości Jaroszowice.

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który jechał z prędkością 96 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 30 km/h – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mieszkaniec powiatu wadowickiego w związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem, punktami karnymi, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+15 #1 Tatar 2019-06-07 17:21
Brawo ty szybki i wściekły :lol: h
Cytować
-3 #2 Powlny 2019-06-10 11:32
Cytuję Tatar:
Brawo ty szybki i wściekły :lol: h

A kto ten szybki
Cytować
+2 #3 Ormo. 2019-06-11 17:16
Cytuję Powlny:
Cytuję Tatar:
Brawo ty szybki i wściekły :lol: h

A kto ten szybki


Zobacz kogo teraz żona wozi samochodom.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.