Sąd uznał, że Mariusz Pudzianowski nie miał racji w sprawie praw własności 50% hotelu w Andrychowie
"Pudzian: nie miał racji przy "odbijaniu" hotelu. Tak uznał sąd

Sąd uznał, że Mariusz Pudzianowski nie miał racji w sprawie praw własności 50% hotelu w Andrychowie, bo kupił go z wadą prawną  i przyznał rację jego właścicielowi.

Jest dalszy ciąg historii, która w kwietniu tego roku poruszyła naszą okolicę i przewinęła się też sporym echem w Polsce. Chodzi o hotel przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie, którego 50% udziałów nabył jesienią ubiegłego roku znany strongman Mariusz Pudzianowski. "Połówkę" nabył od żony właściciela Andrzeja Kowalczyka, który kilka lat temu kupił go i wyremontował.  Jednak jak się okazuje, rzecz jest dosyć skomplikowana, bo trwa spór prawny w tej sprawie.

Zobacz: Super Express donosi, że Mariusz Pudzianowski odbił połowę hotelu w Andrychowie
Zobacz: "Pudzian" dał głos w sprawie afery z hotelem w Andrychowie

Jak opisał Super Express, jakiś czas temu doszło do "odbicia" obiektu  przez "Pudziana" i jego współpracowników. Dostępne jest nagranie z tego zdarzenia, widać na nim, jak sportowiec nie chce wpuścić Kowalczyka do pomieszczeń, twierdząć, że legalnie nabył połowę nieruchomości.  Z relacji współwłaściciela obiektu  wynika, że miał on przepędzać gości hostelu, wykręcać zamki, a nawet wynosić rzeczy - w tym łóżka i szafy. Interweniowała policja.

Nagranie, które udostępnił Super Express z awantury w Hotelu:

Teraz jak informuje portal money.pl, krakowski Sąd Okręgowy postanowił "zabezpieczyć postępowanie o podział majątku Andrzeja Kowalczyka i jego byłej żony", co oznacza, że Pudzianowski nie będzie mógł na przykład zbyć swoich udziałów w hostelu. Sąd uznał, że Mariusz Pudzianowski nabył udział dotknięty wadą prawną i z tego powodu nie jest chroniony rękojmią wiary publicznej ksiąg wieczystych. Z aktu notarialnego sprzedaży wynika, że został on właściwie o tym pouczony.

Sprawa jest w toku

(MG)
(źródło: Super Express, money.pl)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+28 #1 Janusz 2019-06-07 01:27
I bardzo dobrze cwaniakowi. Na silnego zawsze znajdzie się silniejszy. Mógł dalej zajmować się transportem a nie w hotelarstwo się wpierd...lać i w cudze związki.
Cytować
-15 #2 Kamil 2019-06-07 05:25
Janusz przestań piździć
Cytować
+22 #3 yoooo 2019-06-07 05:45
Pudzian myśli że w Teksasie mieszka. Do uchodźców chciał strzelać a prawo własności traktuje jak swoją świętość. Czując się przy tym bezkarny. Bo za mowę nienawiści żadna kara ze strony organów go nie spotkała. Jedyna kara to taka że spotkał N.K. na swojej drodze. Niech płaci za błędy stać go.
Cytować
+9 #4 Staszek 2019-06-07 10:53
Niech się weźmie za robotę a nie w Wadowicach chce się mu rzadzic
Cytować
+8 #5 Miło 2019-06-07 12:56
sprawa od samego początku była jasna, ale Janusze z komendy aktów nie potrafią przeczytać, zresztą tak jak pudzian.
Cytować
-8 #6 Wojciech 2019-06-10 01:13
Kowalczyk to się już powinien wstydzić robi z siebie ofiarę wystawił bumar za 28.5 mil kamienice na Zatorskiej za 5,5 mil jest prezesem kilku spółek no taki biedny jeszcze hostel zabiera żonie i córce wstyd wstyd Panie Kowalczyk !!!
Cytować
-3 #7 diil 2019-06-10 07:54
Cytuję Staszek:
Niech się weźmie za robotę a nie w Wadowicach chce się mu rzadzic

Tylko to było w Andrychowie inteligenciku haha
Cytować
+5 #8 KRZYSZTOF 2019-06-10 18:26
Mialem okazję porozmawiać kiedyś z Panem Kowalczykieem i odebałem go bardzo pozytywnie .
Przyznaje jednak że żony nie znam.
A Pam Pudzian wydaje mi sie że wtopił.
Cytować
-6 #9 Polak 2019-07-02 02:36
Pudzianowski powinien że swoją ekipa za taki numer trafić spowrotem do pierdla.
Cytować
0 #10 Arsene Lupin 2019-07-09 15:49
Szkoda Pudziana, że wchodzi w takie dziwne interesy, chyba troszkę przesadził :-(
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.