Groźny wypadek w Gierałtowicach (gmina Wieprz). Na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy
W Gierałtowicach kierowca osobówki wjechał w budynek

Groźny wypadek w Gierałtowicach (gmina Wieprz). Na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy Zatorskiej kierowca samochodu osobowego stracił panowanie i wjechał w budynek.

W poniedziałek (29.04) po godzinie 16:00 w Gierałtowicach (gmina Wieprz) na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 ulicy Zatorskiej łączącej Andrychów z Zatorem doszło do groźnego wypadku.

Kierujący samochodem osobowym volkswagen golf stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał w budynek w którym znajduje się salon fryzjerski. Zarówno jego elewacja jak i pojazd zostały mocno uszkodzone.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów oraz druhów ochotników z OSP Wieprz, OSP Gierałtowice, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą golfa.

Pas jezdni w tym miejscu przez dłuższy czas był zablokowany a ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność. Ze względu na padający deszcz i mokrą nawierzchnię, na drogach jest ślisko i niebezpiecznie.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.