Trwa sprzątanie nielegalnego wysypiska śmieci przy cmentarzu komunalnym w Andrychowie. Ktoś zrobił so
Trwa wywózka nielegalnie składowanych śmieci. Zapłacą mieszkańcy?

Trwa sprzątanie nielegalnego wysypiska śmieci przy cmentarzu komunalnym w Andrychowie. Ktoś zrobił sobie tutaj składowisko opon. Jeśli nie uda się znaleźć sprawcy, za wywóz zapłacą  mieszkańcy.

Jak już informowaliśmy, kilka dni temu ktoś zrobił sobie  nielegalne składowisko starych opon na parkingu na ulicy Beskidzkiej,  vis a vis cmentarza komunalnego w Andrychowie. Oprócz tego są tutaj też różne inne śmieci w postaci worków, mebli czy czśćci samochodowych.

Właściciel może pomyślał, że potraktuje je jako odpady wielkogabarytowe, ale coś takiego nie zalicza się do tego rodzaju odpadów i chyba każdy o tym wie. Zrobił to więc najprawdopodobniej bezczelnie i celowo. Jak informują Nowiny Andrychowskie, tutejsza Straż Miejska ma już pewne podejrzenia, czyje to przedmioty, ale szuka świadków tego zdarzenia (można kontaktować się bezpośrednio ze strażnikami miejskimi lub telefonicznie: 33 875 30 32).

Co ciekawe, okazuje się, że  składowisko pod cmentarzem to nie jedyne miejsce, gdzie zostały podrzucone śmieci. Podobna sterta, chociaż mniejsza, znalazła się także przy ulicy Szewskiej.

Rozpoczęła się wywózka odpadów przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Andrychowie. Koszty są spore, jeśli nie uda się odnaleźć sprawcy zaśmiecania, który za to zapłaci a także zostanie ukarany sporą grzywną, kosztami obciążony zostaną podatnicy, czyli mieszkańcy...


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Gg 2019-04-20 07:05
A co niema kamer na światłach i w innych miejscach wystarczy je sprawdzić i mają winnego takie gabaryty napewno widac pewnie ktoś na przyczepce albo pace przywiózł. A następnie bardzo duża kare dać!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.