Takiej promocji w kraju Andrychów chyba się nie spodziewał. Bulwarówka Super Express opisuje, jak str
Drukuj
Super Express donosi, że Mariusz Pudzianowski odbił połowę hotelu w Andrychowie

Takiej promocji w kraju Andrychów chyba się nie spodziewał. Bulwarówka Super Express opisuje, jak strongman Mariusz Pudzianowski "odbił" pół hotelu w mieście nad Wieprzówką i awanturę z tym związaną z byłym właścicielem. Interweniowała policja.

Od jakiegoś  czasu 42-letni Mariusz Pudzianowski, były utytułowany strongman i rugbysta oraz od niedawna zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), widywany jest w Andrychowie z powodów prywatnych, ale i jak się okazuje, biznesowych. Jak sam twierdzi, jest współwłaścicielem hostelu Leskowiec przy ulicy Krakowskiej w tym mieście. "Połówkę" nabył od byłej żony właściciela, jednak jak się okazuje, rzecz jest dosyć skomplikowana, bo trwa spór prawny w tej sprawie, który jak się okazuje, mocno się zaostrza.

Jak poinformowała w środę (17.04) bulwarówka Super Expres, "Pudzian"  wyłamał zamki, przegonił gości weselnych którzy w wynajęli pokoje w hotelu i wyrzucił również z niego właściciela nieruchomości. Twierdzi, że połowa budynku jest jego, bo kupił go od byłej żony hotelarza. Jednak sam właściciel ma na ten temat nieco inne zdanie....

Na miejscu interweniowała policja a całą akcję Super Express opisał w sensacyjnym tonie, dołączając materiał wideo z awantury.

Cały materiał można przeczytać i zobaczyć na stronie internetowej gazety: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/pudzian-odbil-pol-hotelu-wideo-i-zdjecia-aa-JPTM-oMEj-nzWc.html

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Pobił na ulicy współlokatora za długi. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia

Na krajówce w ogniu stanęło alfa romeo

Policyjna akcja NURD. Ujawniono 63 wykroczenia

Strażacy na sygnale. Zapalił się... obiad

Osobówką staranował słup energetyczny. Miał dwa promile...