Andrychów ma wydać w tym roku około 170 tysięcy złotych na ukwiecenie miasta. 49-letni mieszkaniec t
Złodziej wpadł na monitoringu. Kradł... kwiaty z klombu

Andrychów ma wydać w tym roku około 170 tysięcy złotych na ukwiecenie miasta. 49-letni mieszkaniec tego miasta chyba zachwycony klombami, ukradł sadzonki ze świeżo zasadzonego klombu. Nie zdawał sobie sprawy, że całą "akcję" nagrała kamera monitoringu...

W ubiegłym tygodniu, w czwartek (11.04) w Andrychowie doszło do nietypowego zdarzenia. Około 14:00 operator monitoringu miejskiego zauważył  podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który wyrywał sadzonki nowo zasadzonych kwiatów z klombu zlokalizowanego na terenie parku miejskiego.

Na miejsce błyskawicznie interweniował patrol andrychowskiej Straży Miejskiej, który na gorącym uczynku zatrzymał 49-letniego mieszkańca Andrychowa. Jak się okazało, mężczyzna ukradł kilkanaście sadzonek kwiatów niszcząc przy tym misternie ułożoną kompozycję kwiatową klombu. Strażnicy odzyskali wszystkie sadzonki, a złodziej musiał je ponownie zasadzić. Teraz odpowie za kradzież, za co grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

Warto dodać, że w tym roku gmina Andrychów zaplanowała aż 170 tysięcy złotych na ukwiecenie miasta. Sadzenie wiosenne ponad 11 tysięcy kwiatów rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Tom 2019-04-15 21:25
No i bardzo dobry mają pomysł w Andrychowie z tym monitoringiem ile to gagatków wyłapią i miasto będzie bezpieczniejsze i co niektórzy może zastanowią się wcześniej żeby coś nie swojego niszczyć,kraść. Coś takiego w Wadowicach by się przydało...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.