Dwa sympatyczne psiaki znalezione w Ponikwi potrzebują pomocy. Szukają swoich właścicieli lub nowego
Dwa psiaki znalezione w Ponikwi szukają nowego domu

Dwa sympatyczne psiaki znalezione w Ponikwi potrzebują pomocy. Szukają swoich właścicieli lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, na terenie Ponikwi Chobotu znaleziono dwa pieski, umaszczenie rudawe i biało-rude, kudłate, przesympatyczne, łagodne. Zwierzaki  błąkały się od kilku.

Jeśli ktoś zna właścicieli, lub chciałby adoptować czworonogi, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Lauren 2020-04-21 01:01
Ponadto, jak na przykład w przypadku, blog nie należy
do nas.

Feel free to surf to my homepage ... błogosławieństw o pokarmów online: https://oooryuken.wordpress.com/
Cytować
0 #2 Candelaria 2020-04-24 14:47
This piece of writing presents clear idea in support of the new visitors of blogging, that truly how to do running a blog.


Feel free to visit my page; new
cryptocurrency: http://buimilcevegeld.ml/Kusd-email.html
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.