Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników z gminy Wadowice gasiło pożar pustostanu
Pustostan w ogniu. Strażacy w akcji

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników z gminy Wadowice gasiło pożar pustostanu przy ulicy Nadbrzeżnej. Policja podejrzewa podpalenie.

W środę (20.03) służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze na ulicy Nabrzeżnej w Wadowicach. W ogniu stanął dach pustostanu. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Jaroszowice, OSP Chocznia oraz policję.

Jeden z pasów leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Piłsudskiego w kierunku Krakowa został zablokowany przez wozy strażackie, ruch odbywał się wahadłowo przez co tworzyły się niewielkie korki.

Policja podejrzewa najprawdopodobniej podpalenie.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 MATEO 2019-03-21 06:35
TO ZULE PODPALILY TAM MIELI METE DO PICIA
Cytować
+3 #2 Obywatel 2019-03-21 22:08
Mateo, wszystko fajnie ale sądzę że trochę wstrzymaj się że słownictwem bo kultury napewno nie wyniosłeś z domu skoro tak nazywasz ludzi których nieznasz i którym mogła w życiu podwinąć się noga bo aż szkoda patrzeć na twój komentarz który równa się z dnem!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.