Ktoś zapaskudził ruchliwe wadowickie skrzyżowanie. Strażacy usuwali tu długą na kilkadziesiąt metr
Ktoś zapaskudził ruchliwe wadowickie skrzyżowanie

Ktoś zapaskudził ruchliwe wadowickie skrzyżowanie. Strażacy usuwali tu długą na kilkadziesiąt metrów plamę substancji ropopochodnej.

I w takich akcjach dosyć często uczestniczą nasi strażacy. We wtorek (19.03) około godziny 18:00 zostali oni poinformowani o sporej plamie substancji  ropopochodnej na ruchliwym wadowickim skrzyżowaniu ulic Lwowskiej, Poprzecznej i Legionów.

Na miejsce zadysponowano zastęp strażaków zawodowych z JRG Wadowice, którzy przy pomocy środków chemicznych i piasku zneutralizowali długą na kilkadziesiąt metrów plamę. Policja ustala sprawcę tego zdarzenia.

Substancje ropopochodne na nawierzchni drogi stanowią spore zagrożenie dla jadących samochodów: mogą doprowadzić do poślizgu i w rezultacie do kolizji czy wypadku.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Bambo 2019-03-19 20:47
Tymczasem na wsi na drodze:kupa gnojówka i opryski
Cytować
+3 #2 marc 2019-03-23 08:09
TEŻ MI SENSACJA. MOŻE BY TAK PAŃSTWOWA POLICJA I STRAŻ PRZYGOTOWAŁY RAPORT POTENCJALNEGO ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYCH WADOWIC, Z CHWILĄ WŁĄCZENIA POWSTAJĄCEGO ZA PODHALANINEM OSIEDLA DO RUCHU? Z POWODU BRAKU WYOBRAŹNI ( obwodnica!) EKIPY BYŁEJ BURMISTRZ FILIPIAK, POWSTAŁO tzw. Rondo Idioty przy kolejowym przejeździe. Lat temu kilka, jakiś kolejny idiota (powiatowy, wojewódzki czy warszawski) dał zgodę na Biedronkę obok ronda. Już nie tylko w piątki, ale przez cały tydzień, główna arteria miasta, krajówka ze Śląska, jest zakorkowana od Tomic. Teraz to osiedle. Chyba, że się mylę i już powstaje obwodnica odciążająca drogę do Zatora?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.