Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego i motoroweru. Poszkodow
Poszkodowany motorowerzysta w zderzeniu na krajówce w Jaroszowicach

Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego i motoroweru. Poszkodowany został kierujący jednośladem.

W sobotę (16.03) około godziny 11:15 na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach, za Młynem Jacka na pasie w kierunku Suchej Beskidzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego opel vectra i motoroweru.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Jaroszowice, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą jednośladu.

Ruch w tym miejscy odbywał się wahadłowo, przez co były niewielkie utrudnienia.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Tomek 2019-03-16 13:53
Dlaczego ruch odbywal sie wahadlowo jeslicala akcja odbywala sie na poboczu, a droga byla bez jakiegokolwiek sladu wypadku???
Cytować
+1 #2 Mieszkaniec 2019-03-16 14:41
Cytuję Tomek:
Dlaczego ruch odbywal sie wahadlowo jeslicala akcja odbywala sie na poboczu, a droga byla bez jakiegokolwiek sladu wypadku???


Jeśli kogoś nie było na miejscu, nie ma zielonego pojęcia o działaniach służb i widzi tylko zdjęcie nie powinien się wypowiadać. Zdarzenie miało miejsce na pasie w stronę Suchej Beskidzkiej, w późniejszym czasie pojazdy zostały usunięte na pobocze lecz do czasu działań i pomiarów policji pas ma być zamknięty i koniec kropka.
Cytować
+4 #3 Tomek 2019-03-16 15:47
Tak się składa, że akurat byłem na miejscu i widziałem sytuację jeszcze przed przyjazdem służb więc nie opowiadaj farmazonów!
Cytować
+6 #4 Filozof 2019-03-16 16:44
Ten wyjazd spod Lewiatana jest posrany. Wyjeżdżasz w prawo patrzysz czy wolne, a od prawej strony ktoś bierze się za wyprzedzanie i masz dzwona na czołowo. Powinni tam zrobić pas do włączenia się do ruchu, choćby nawet miał przechodzić przez teren przystanku. Podobnie jak jest zjazd na McDonald w Oświęcimiu, zjazd przelatuje przez przystanek autobusowy
Cytować
+15 #5 Brednie brednie 2019-03-16 20:01
Może w końcu Wadowicka policja weźmie się za egzekwowanie przestrzegania przepisów ruchu drogowego
- włączanie kierunkowskazów telefon i
-pisanie esemesów na światłach,
na tym tyko umieją tylko dmuchać do balonu.
Takie badanie jak dmuchanie do alkomatu łapanie na radar czy patrzenie przez lornetkę na pasy bezpieczeństwa to może robić każdy Straż Miejska Nawet człowiek zatrudniony w bezrobociu!
Podczas dużego natężenia ruchu nawet na skrzyżowanie nikt nie przyjdzie bo nie wiedzą która prawa która lewa ręka i nie umie kierować nawet ruchem chyba?
Przybyło sześciu policjantów jednak na żadnym skrzyżowaniu widać tylko kota psa a policjanta żadnego!
Cytować
-6 #6 Mieszkaniec 2019-03-16 23:45
Cytuję Tomek:
Tak się składa, że akurat byłem na miejscu i widziałem sytuację jeszcze przed przyjazdem służb więc nie opowiadaj farmazonów!


To skoro pan taki mądry i obeznany to trzeba było zatrzymać się, pomóc ;) Jak się coś stanie to najłatwiej odwracać głowę ale w internecie krytykować wszystko i wszystkich, za komputerem każdy mocny, każdy profesjonalista i ekspert. Pierdolone polskie Janusze.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.