Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nie
Drukuj
Samochód zawisł na krawędzi drogi

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł na krawędzi jezdni i był bliski wywrócenia.

W czwartek (14.03) około godziny 8:00 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł tutaj na krawędzi jezdni i był bliski wywrócenia. Potrzebna była pomoc aby wyciągnąć auto z opresji.

To nie jedyne groźne zdarzenie na naszych drogach w ostatnich kilkunastu godzinach. W środę (13.03) po godzinie 21:00 służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Tłuczań. Tutaj kierowca samochodu rover stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachując uderzył w drzewo.

Kierujący samochodem był nietrzeźwy, miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie ochotnicy z okolicznych OSP, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym pasażerem samochodu. Przez ponad 2 godziny droga krajowa nr 44 była w tym miejscu zablokowana a kierowcy kierowani na objazdy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Zderzenie osobówki z pociągiem w Barwałdzie

9-letni Tomek cieRpi na porażenie mózgowe. Rodzice zbierają na operację

Rusza policyjna akcja "Speed" na małopolskich drogach. Kierowcy muszą uważać

Niespokojne popołudnie na drogach. Sypią się kolizje

Synoptycy ostrzegają przed burzami. A po weekendzie upały?