Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nie
Samochód zawisł na krawędzi drogi

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł na krawędzi jezdni i był bliski wywrócenia.

W czwartek (14.03) około godziny 8:00 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy zawisł tutaj na krawędzi jezdni i był bliski wywrócenia. Potrzebna była pomoc aby wyciągnąć auto z opresji.

To nie jedyne groźne zdarzenie na naszych drogach w ostatnich kilkunastu godzinach. W środę (13.03) po godzinie 21:00 służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Tłuczań. Tutaj kierowca samochodu rover stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachując uderzył w drzewo.

Kierujący samochodem był nietrzeźwy, miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie ochotnicy z okolicznych OSP, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym pasażerem samochodu. Przez ponad 2 godziny droga krajowa nr 44 była w tym miejscu zablokowana a kierowcy kierowani na objazdy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.