Tylko w jeden weekend policjanci z wadowickiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy w obszarze
W weekend aż trzech kierowców straciło prawo jazdy. Powód? Prędkość...

Tylko w jeden weekend policjanci z wadowickiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Pożegnali się z prawem jazdy na trzy miesiące.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, dwóch piratów drogowych „wpadło” w sobotę (9.03). Około godziny 6:30 w Inwałdzie na ulicy Wadowickiej  policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h: w terenie zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h, w związku z tym 38-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Zdecydowanie za dużo na liczniku miał również kierujący audi, który także przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Wiedeńskiej w Roczynach.

Z kolei w niedzielę (10.03)  mundurowi zatrzymali kierującego skodą, który pędził przez miejscowość Brody 108 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Oprócz zatrzymanych na trzy miesiące uprawnień do kierowania, kierowcy zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 g 2019-03-11 13:04
ciekawe ile jechał ten z Góralskiej na podwójnym gazie.... tez musiał ostro dawać...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.