Na ulicy Piłsudskiego w Wadowicach, przy dworcu kolejowym, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobo
Zderzenie przy dworcu. Trzy osoby poszkodowane, w tym dziecko

Na ulicy Piłsudskiego w Wadowicach, przy dworcu kolejowym, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały trzy osoby, wśród nich dziecko.

W niedzielę (10.03) około godziny 17:00 na ulicy Piłsudskiego w Wadowicach, w okolicach dworca kolejowego, doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się tutaj czołowo-bocznie dwa samochody osobowe: opel meriva i renault clio. Oba pojazdy zostały bardzo mocno uszkodzone.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, policję oraz dwa wadowickie Zespoły Ratownictwa Medycznego, które zajęły się trzema poszkodowanymi osobami. Wśród nich było również dziecko.

Ruch w tym miejscu przez dłuższy czas odbywał się wahadłowo, a że jest to ruchliwy odcinek wadowickiej obwodnicy, tworzyły się spore korki.

Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.