Na jednym z przysklepowych parkingów kierowca jednego z pojazdów uderzył w inny po czym uciekł z miej
Stuknął inne auto na parkingu. Miał pecha, bo nagrał go monitoring

Na jednym z przysklepowych parkingów kierowca jednego z pojazdów uderzył w inny po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Miał pecha: nagrała go kamera miejskiego monitoringu.

W czwartek (7.03) kilka minut po godzinie 13:40 na parkingu sklepu Tesco przy  ulicy Włókniarzy w Andrychowie doszło do  o kolizji. Jedne z kierowców uderzył w stojącą tutaj skodę uszkadzając lewe przednie drzwi pojazdu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawca miał pecha:  skuteczna współpraca policji i Straży Miejskiej w Andrychowie pozwoliła szybko ustalić jego tożsamość kilka minut po zajściu.

Zidentyfikowano pojazd sprawcy i jego numery rejestracyjne na podstawie nagrań z miejskiego monitoringu. Pojazd został zarejestrowany kilka ulic dalej od miejsca zdarzenia na nowych kamerach, które w ostatnim okresie zamontowano w systemie monitoringu wizyjnego – informuje Straż Miejska w Andrychowie.

Sprawcy kolizji grozi teraz kara grzywny i 6 punktów karnych.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 Tosia 2019-03-09 07:25
Mam wrażenie że kij samochód jest celem na parkingach przez takich kierowców. Brawo że chociaż jednego wam się udało złapać. Więcej takich akcji na nieuczciwych kierowców. Kierowcy szanujmy się i szanujmy czyjeś mienie
Cytować
+11 #2 Tom 2019-03-09 08:09
No i bardzo dobrze że dosięgnie go kara,mi tak zniszczyli cały bok na parkingu i sprawca uciekł... Koszt naprawy 2000zl w Wadowicach też powinien być monitoring a zwłaszcza na osiedlach i dojazdach do nich tu najwięcej niszczą aut
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.