Funkcjonariusze i pracownicy wadowickiej jednostki oficjalnie przywitali powołaną na stanowisko dyrekto
Jest nowy dyrektor Zakładu Karnego w Wadowicach. Tym razem to kobieta

Funkcjonariusze i pracownicy wadowickiej jednostki oficjalnie przywitali powołaną na stanowisko dyrektora Zakładu Karnego w Wadowicach ppłk Renatę Niziołek.

W poniedziałek (04.02) funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Wadowicach w obecności dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie płk. Włodzimierza Więckowskiego uroczyście powitali ppłk Renatę Niziołek - nową dyrektor wadowickiej jednostki.

Ppłk Renata Niziołek ze Służbą Więzienną związana jest od 1 listopada 1995 roku. Na początku swojej kariery zawodowej pełniła funkcję psychologa działu penitencjarnego Zakładu Karnego W Nowej Hucie, a od 1 sierpnia 2003 roku była kierownikiem tego działu. Funkcję kierownika pełniła przez 4 lata, po czym kontynuowała swoją służbę na stanowisku specjalisty ds. penitencjarnych Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Krakowie. Pierwszego czerwca 2009 roku została powołana na stanowisko dyrektora Aresztu Śledczego w Podgórzu i funkcję tą pełniła do końca marca 2018 roku. Od 1 kwietnia 2018 roku pracowała w Areszcie Śledczym przy ulicy Montelupich w Krakowie na stanowisku zastępcy dyrektora.

Przypomnijmy, że we wtorek (26.02) dyrektor generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński na wniosek dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Krakowie płk. Włodzimierza Więckowskiego, powołał ppłk Renatę Niziołek na stanowisko dyrektora Zakładu Karnego w Wadowicach. Dzień wcześniej, w poniedziałek (25.02) z ZK odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę ppłk. Jakuba Pindla.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Zuza 2019-03-04 17:27
Gdyby nowym dyrektorem został facet nikt by nie napisał "Tym razem to mężczyzna"
Cytować
-2 #2 Trybson 2019-03-04 22:31
Przeciez to wilk w owczej skórze
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.