Andrychowscy strażnicy miejscy złapali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy próbowali w Suł
Andrychowscy strażnicy miejscy złapali na gorącym uczynku złodziei

Andrychowscy strażnicy miejscy złapali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy próbowali w Sułkowicach z jednego z domów jednorodzinnych ukraść metalowe grzejniki. Zostali przekazani policji.

W środę (27.02) po godzinie 8:00 rano Straż Miejska w Andrychowie otrzymała informację o dwóch mężczyznach, którzy kręcili się na terenie prywatnej posesji przy ulicy Kościelnej w Sułkowicach. Na miejsce zadysponowano patrol strażników miejskich, którzy dokonali ujęcia dwóch mężczyzn w wieku 54 oraz 31 lat, mieszkańców sołectwa Targanic, którzy usiłowali wynieść z prywatnego domu jednorodzinnego metalowe grzejniki.

Złodzieje zostali przekazani funkcjonariuszom andrychowskiego komisariatu policji. Został im przedstawiony zarzut z artykułu 119 Kodeksu wykroczeń, za który grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.