Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło potężny pożar w budynku jedn
Wybuch i potężny pożar w jednym z domów w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło potężny pożar w budynku jednopiętrowym na ulicy Wojska Polskiego w Kalwarii. Nikt na szczęście poważnie nie ucierpiał, ale dom nie nadaje się do zamieszkania.

W czwartek (21.02) około godziny 16:00 służby ratunkowe otrzymały informację o wybuchu i potężnym pożarze w jednym z budynków jednopiętrowych na ulicy Wojska Polskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Kalwaria Zebrzydowska, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce ogromne płomienie ognia wydobywały się z okien jednego z pokojów.

Z budynku ewakuowano cztery osoby, nic im na szczęście się nie stało, dwie z nich dla bezpieczeństwa przetransportowano na obserwację do wadowickiego szpitala. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut.

Straty są spore, budynek nie nadaje się do zamieszkania. Policja ustala okoliczności tego pożaru.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Daniel 2019-02-22 09:10
A dziś akcja straży pożarnej na ul.krasińskiego
Cytować
+1 #2 żołnierz 2019-02-22 09:15
W Wadowicach pełne ręce roboty miała staż pożarna przy ul.krasińskiego
Cytować
+2 #3 Ignacy 2019-02-22 11:06
to dom który mijam prawie codziennie idąc na działke smród,dym, z tego komina taki idzie że nie mogę oddychać nie wiem jak mogą żyć tam sąsiedzi
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.