W Andrychowie trwa wymiana starych barierek praktycznie na całej długości leżącej w ciągu drogi kra
Główna ulica Andrychowa z nowymi barierkami. Będzie bezpieczniej?

W Andrychowie trwa wymiana starych barierek praktycznie na całej długości leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej. Będzie bezpieczniej?

Dobra wiadomość dla pieszych ale i też kierowców. Trwa wymiana barierek na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie. Zniszczone z powyrywanymi łańcuchami słupki praktycznie na całej długości od andrychowskiego dworca autobusowego do mostu na Wieprzówce zastępowane są nowymi.

Nowe bariery poza kolorem żółtym (przepisy określają, że mogą być one albo szare albo właśnie żółte, w zależności od miejsca i natężenia ruchu) posiadają powłokę cynkową i warstwę lakieru, która bardzo dobrze zabezpiecza przed ich korozją. Montażem nowych barier zajmuje się zarządza drogi, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na wniosek burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka.

Będzie bezpieczniej?

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.