44-letniej andrychowiance grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. W jednym ze sklepów chciała ukraść
Pijana 44-latka chciała ukraść ubrania ze sklepu. Grozi jej 5 lat więzienia

44-letniej andrychowiance grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. W jednym ze sklepów chciała ukraść ubrania z wieszaków, jednak ekspedientka w porę zareagowała i odebrała jej towar. Złodziejka uciekła ale szybko wpadła w ręce policji. W alkomat wydmuchała 2 promile alkoholu.

Kilka dni temu mieszkanka Andrychowa usiłowała ukraść ubrania o wartości 540 złotych, które znajdowały się na wieszakach przed jednym z andrychowskich sklepów odzieżowych. 44-latka oglądała towar udając zainteresowaną klientkę, lecz jej celem była kradzież.

Kobieta wykorzystując nieuwagę ekspedientki schowała pod kurtkę trzy sukienki, a następnie zabrała z wieszaka kurtkę i próbowała uciec. Zauważywszy to pracownica sklepu podbiegła do złodziejki jednocześnie odbierając jej skradziony towar. 44-latka oddaliła się z miejsca, lecz natychmiastowe powiadomienie o sytuacji policji oraz szybka reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do jej zatrzymania na jednej z ulic miasta – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Kobieta była nietrzeźwa, badanie wykazało 2 promile alkoholu, w związku z czym została przewieziona do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Po wytrzeźwieniu przedstawiono jej zarzut usiłowania kradzieży, za co grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 hmm 2019-02-15 14:04
A gdzie podana narodowość owej złodziejki co ?
Mamy sie sami domyślać !!!
Cytować
+3 #2 hhyk 2019-02-15 16:28
może więzienie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.