Trwają prace remontowe związane z remontem i przebudową drogi na osiedlu Korcza w Inwałdzie. Mieszka
Ważna droga w Inwałdzie w remoncie. Mieszkańców czekają utrudnienia

Trwają prace remontowe związane z remontem i przebudową drogi na osiedlu Korcza w Inwałdzie. Mieszkańców czekają utrudnienia.

Jak informuje Urząd Miejski w Andrychowie, trwa przebudowa drogi na osiedlu Korcza w Inwałdzie (wraz z chodnikiem) w ramach zadania „Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Andrychów”. Prace obejmują m.in. roboty rozbiórkowe, wycinkę drzew oraz nasadzenia, roboty ziemne, wykonanie jezdni, wykonanie chodnika, wykonanie zjazdów, wykonanie poboczy, wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie oświetlenia oraz inne roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.

Szacunkowa wartość inwestycji to ponad 3 miliony złotych, a termin zakończenia 30 czerwca tego roku. Prace realizowane są odcinkowo: od końca przebudowywanej drogi, czyli pętli w kierunku drogi krajowej.

W piątek (15.02) rozpoczęło się frezowanie i związane z tym utrudnienia w ruchu, a od poniedziałku (18.02)  droga zostanie zamknięta na odcinku od pętli do sklepu, w związku z czym komunikacja miejska będzie mogła dojeżdżać tylko do sklepu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.