Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, miedzy cmentarzem a kościołem doszło do zderzenie trzech samoch
Potężne korki na krajówce. W Inwałdzie zderzyły się trzy samochody

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, miedzy cmentarzem a kościołem doszło do zderzenie trzech samochodów. Są osoby poszkodowane. Ruch pojazdów w tym miejscu jest zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy. Między Wadowicami a Andrychowem tworzą się potężne korki.

W czwartek (14.02) około 16:30 na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, między cmentarzem a kościołem doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się tutaj trzy samochody osobowe.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Inwałd, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanymi osobami.

Ruch w tym miejscu jest zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy, przez co na krajówce między Wadowicami  a Andrychowem tworzą się potężne korki.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 gonzo 2019-02-14 17:41
w tym INWAŁDZIE jest coś nie tak
Cytować
+1 #2 Obserwator 2019-02-15 07:52
Może wystarczy na prostej dać ograniczenie do 70 km/h, a przy szkole do 50. Nie będzie dochodziło do niebezpiecznych manewrów.
Cytować
+2 #3 Ignacy KOWAL 2019-02-15 12:02
coś nie tak to jest ale z tymi kierowcami ,tak jak nie każdy może być lekarzem ,to nie każdy nadaje się na kierowce ,który często musi oczy mieć i z boku i tyłu,nie wystarczy trzyma c sie kierownicy . :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.