Na ulicy Kościuszki lezącej w ciągu drogi krajowej nr 52 i będącej wadowicką obwodnicą kierowca sa
Na obwodnicy Wadowic kierowca osobówki staranował barierkę

Na ulicy Kościuszki lezącej w ciągu drogi krajowej nr 52 i będącej wadowicką obwodnicą kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wbił się w barierki.

W poniedziałek (11.02) przed godziną 21:00 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Kościuszki, będącej wadowicką obwodnicą doszło do groźnego zdarzenia, Kierowca samochodu osobowego jadąc od strony Andrychowa, stracił panowanie nad pojazdem najprawdopodobniej z powodu zbyt dużej prędkości i wbił się w barierki energochłonne.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, którzy zajęli się wyciągnięciem pojazdu. Jego kierowcy na szczęście nic poważnego się nie stało. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

To kolejne groźne zdarzenie w ciągu ostatnich kilku godzin na naszych drogach. Około godziny 18:00 na  leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Wadowickiej w Inwałdzie doszło do kolizji samochodu ciężarowego i osobowego.

Tu również nic nikomu na szczęście się nie stało, ale przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony. Na miejscu działali strażacy zawodowi z JRG Andrychów oraz druhowie ochotnicy z OSP Inwałd.

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.