43-letni mężczyzna zatrzymany przez policję na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie narobił sobie kłopo
43-latek wpadł w Andrychowie. Jechał bez pasów, po pijaku i bez uprawnień

43-letni mężczyzna zatrzymany przez policję na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie narobił sobie kłopotów. Nie dość, że jechał bez zapiętych pasów, to w dodatku po pijanemu i posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności.

W sobotę (9.02) na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu nissan, który zlekceważył obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.  

Mundurowi od razu wyczuli od 43-letniego mężczyzny woń alkoholu, a przeprowadzone badanie wykazało ponad 1 promil. Kierujący podczas kontroli nie okazał dokumentu prawa jazdy, jak się okazało posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami decyzją wydaną przez starostę wadowickiegoT – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz jazdę z cofniętymi uprawnieniami grozi my teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.  43-latek odpowie również za popełnione wykroczenie.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.