Strażacy w żałobie. W wypadku, do którego doszło w piątek (8.02) na budowie w Kalwarii Zebrzydowski
Druhowie ochotnicy z żałobie. W wypadku na budowie w Kalwarii zginął ich kolega

Strażacy w żałobie. W wypadku, do którego doszło w piątek (8.02) na budowie w Kalwarii Zebrzydowskiej zginał ich kolega, strażak ochotnik z OSP Skrzydlna (powiat limanowski). Miał 26-lat.

Jak już informowaliśmy, w piątek (8.02) przed południem na budowie przy leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do tragicznego wypadku.

Mężczyzna spadł z dużej wysokości, około 7 metrów – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Kalwaria Zebrzydowska, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który ze względu na stan poszkodowanego mężczyzny, zadecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i transport do specjalistycznego szpitala w Krakowie.

Niestety młodego mężczyzny, mimo intensywnej reanimacji, nie udało się uratować.

Jak się okazuje, 26-latek był strażakiem ochotnikiem z powiatu limanowskiego, w Ochotniczej Straży Pożarnej Skrzydlna. Koledzy, sąsiedzi, jak i strażacy bardzo ciepło wspominają druha, który zginął tak tragicznie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.