Na drodze krajowej nr 28 w Tomicach, tuż przy granicy z Radoczą, doszło do zderzenia dwóch samochodó
Czołówka na drodze krajowej w Tomicach. Kierowca jednego z pojazdów trafił do szpitala

Na drodze krajowej nr 28 w Tomicach, tuż przy granicy z Radoczą, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich został przetransportowany do wadowickiego szpitala. Przez dłuższy czas droga w tym miejscu była zablokowana.

W poniedziałek (11.02) przed godziną 7:00 na na drodze krajowej nr 28 w Tomicach, na granicy z Radoczą, w okolicach skrzyżowania z drogą na Witanowice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak wstępnie ustalono, kierowca opla astry nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy fiata i doprowadził do zderzenia – poinformowała Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Tomice, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą. Został przetransportowany do wadowickiego szpitala

Przez dłuższy czas ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany, potem odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.