Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło w nocy pożar w zakładzie prod
Nocny pożar w fabryce wafli

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników gasiło w nocy pożar w zakładzie produkującym wafle w Wadowicach.

W czwartek (7.02) o godzinie 5:18 nad ranem służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w zakładzie produkującym wafle na ulicy Konstytucji 3 Maja w Wadowicach. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice a także druhów ochotników z OSP Wadowice.

Doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej w maszynie wypiekającej wafle z mąki pszennej – poinformował nas Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach.

Przed przybyciem strażaków  pracownicy zakładu zaczęli gasić ogień.  Było spore zadymienie, żywioł przeniósł się też z maszyny na przewody wyciągowe odprowadzające z niej gazy.

Akcja gaśnicza trwała półtorej godziny, udało się uratować resztę mienia. Straty wyceniono na około 10 tysięcy złotych. Nic nikomu na szczęście się nie stało, pracownicy bezpiecznie opuścili zakład.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 hah 2019-02-07 13:21
Wafle już sie palą bo ich mentor Kocicho nadchodzi
Cytować
-2 #2 Hen 2019-02-07 21:44
To w nocy czy rano???
Cytować
+1 #3 ZDENKA 2019-02-08 09:25
PRZYKRO
Cytować
0 #4 Grzegorz 2019-02-10 02:10
Każdego szkoda ale tymi z biednych rodzin i to co się nieraz przydarzyło nikt nie będzie płakał jeszcze jak sam biednymi ale tym co mają kokosy to tak jakby niewiele wiadomo co się stało i naglasniaja w mediach chore ku.... Na kasę nienarzekaja a od biednych się odwracają zastanówcie się bo większą panikę siejecie a gówno wiecie
Cytować
+1 #5 Grzegorz 2019-02-10 02:14
Bogatego wam zawsze szkoda.... Poprostu Skoda słów kasa wam jebie do głowy i sława a o innych co nie mają nic to nikt nie pamięta poczujecie to jak któremu zabraknie na chleb bo nie jednego takiego znam....
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.