Już po raz szósty LiderSport  wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszają na otwarte zawody narciars
Rodzinny ślizg po raz szósty!

Już po raz szósty LiderSport  wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszają na otwarte zawody narciarskie dla rodzin. Narciarze walczyć będą też o mistrzostwo Wadowic w slalomie gigancie.

Celem zawodów jest propagowanie narciarstwa zjazdowego wśród całych rodzin. Jest to bardzo atrakcyjna dyscyplina sportu, a Polska jest krajem, w którym liczba narciarzy oraz powierzchnia tras narciarskich z roku na rok dynamicznie rośnie. W tym roku rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę (17.02) na stoku Beskid w Spytkowicach (koło Jordanowa). Rodzinny Ślizg organizuje LiderSport przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury.

Tak jak i w latach ubiegłych rywalizować będą między sobą duety rodzinne złożone z rodzica i dziecka lub dziecka i jednego z dziadków. O lokacie zdecyduje łączny czas takiej pary.  Oczywiście zawody rozegrane będą  w kategoriach wiekowych a o umiejscowieniu w danej kategorii  decyduje wyłącznie wiek dziecka. Prócz zmagań par rodzinnych rozegrane zostaną indywidualne  Mistrzostwa Wadowic w slalomie gigancie w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nowość to kategoria + 50 lat.

Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy a wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów. Zapisy przyjmowane są mailowo do soboty (16.02) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy podać dane: imiona i nazwiska zawodników, daty urodzenia (dzień, miesiąc i rok), stopień pokrewieństwa, adres zamieszkania, potwierdzenie zapłaty, tel. kontaktowy, w jakich zawodach występuje.  

W dniu zawodów, w niedzielę (17.02) zapisy będą w biurze zawodów na stoku tylko do godziny 9:30.

Więcej informacji, wysokość opłaty startowej i numer konta bankowego do wpłat w regulaminie zawodów (www.lidersport.pl)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.