Na drodze krajowej nr 52 w Kleczy Górnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby t
Zderzenie dwóch osobówek na krajówce w Kleczy. Trzy osoby trafiły do szpitala

Na drodze krajowej nr 52 w Kleczy Górnej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala. Przez dłuższy czas ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

W piątek (1.02) tuż przed godziną 20:00 na drodze krajowej nr 52 w Kleczy Górnej doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj opel corsa z volkswagenem passatem. Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem zjechała na przeciwległy pas i uderzyła czołowo w jadącego z przeciwka passata.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Klecza, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które udzieliły pierwszej pomocy trzem poszkodowanym osobom. Zostały one przetransportowane do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczne.

Przez dłuższy czas ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.