W jednym z wadowickich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna nie chcąc zapłacić z
Po pijaku nie chciał zapłacić za alkohol i groził ochronie. Policja szybko go namierzyła

W jednym z wadowickich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna nie chcąc zapłacić za alkohol usiłował uderzyć pracownicę ochrony i jej groził. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, został zatrzymany chwilę po zdarzeniu.

We wtorek (8.01) tuż przed południem dyżurny  Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach otrzymał telefoniczne zgłoszenie, o mężczyzny, który ukradł alkohol w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że mężczyzna zabrał dwie butelki alkoholu i nie zamierzał za nie płacić.

Pracownica ochrony, która zauważyła, że doszło do kradzieży pobiegła za złodziejem, jednak ten chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy usiłował uderzyć ją butelką, groził jej, a następnie uciekł – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mundurowi w wyniku podjętej penetracji terenu zatrzymali sprawcę na Osiedlu XX-lecia. Nietrzeźwy 43-latek (ponad 3,3 promila alkoholu) miał przy sobie skradziony alkohol, którego wartość została wyceniona na kwotę około 54 złotych.

Mieszkaniec Wadowic w środę (9.01) usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Drejku 2019-01-11 12:44
W okolicach Biedronki na Piłsudskiego i w tunelu łączącym dworzec kolejowy z autobusowym, zawsze pełno ciekawego elementu, może jak policja będzie miała siedzibę jeszcze bliżej tej okolicy zajmie się sprawą
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.