56-letni mężczyzna narobił sobie kłopotów. W miejscowości Wysoka nie ustąpił pierwszeństwa przej
Po pijaku wjechał w inne auto. 56-latek wydmuchał 1,7 promila

56-letni mężczyzna narobił sobie kłopotów. W miejscowości Wysoka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi doprowadzając do zderzenia. Jak się okazało, sprawca wydmuchał w alkomat 1,7 promila. Odpowie za wykroczenie, zabrano mu również prawo jazdy.

Niestety, jak uczą policyjne statystyki, kierowców, którzy wsiadają za kółko na podwójnym gazie nie ubywa. Nie przerażają ich grzywny, kara pozbawienia wolności czy zakazy prowadzenia pojazdów.

W sobotę (5.01) trafił się kolejny. Policjanci z drogówki zostali wezwani do kolizji drogowej, do jakiej doszło w miejscowości Wysoka. Jak ustalili mundurowi, kierujący suzuki w trakcie wykonywania manewru włączania się do ruchu, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą, w efekcie czego doprowadził do zderzenia z pojazdem. W wyniku uderzenia Toyota zjechała do przydrożnego rowu, na szczęście nikomu nic się nie stało.

56-letni sprawca kolizji miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Wobec kierującego zostanie wszczęte postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa  oraz zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w związku z podejrzeniem popełnienia wykroczenia. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Kierowca 2019-01-07 16:52
Się nauczyli pić i jeździć głupole tępe!! Albo pijesz i siedź na du..e albo jeździj!
Cytować
+1 #2 Kierowca 2 2019-01-07 16:53
Stać cię na wódkę stać cię i na taxi!
Cytować
+5 #3 Anonim 2019-01-07 23:10
Strasznie malo komentarzy. Chyba wiadomo o kogo chodzi z wysokiej. Bosy szewskie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.