Rodzina, strażacy oraz policja zostali postawieni w nocy na nogi w związku z akcją poszukiwawczą zagi
Nocne poszukiwania w gminie Andrychów

Rodzina, strażacy oraz policja zostali postawieni w nocy na nogi w związku z akcją poszukiwawczą zaginionego 31-letniego mężczyzny.

W poniedziałek (31.12) około 4:30 nad ranem służby ratunkowe otrzymały informację i zaginionym mężczyźnie w gminie Andrychów. Do centrum Zagórnika, na przykościelnym parkingu, gdzie zadysponowano pomoc, stawili się strażacy zawodowi z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Andrychów, OSP Zagórnik, OSP Sułkowice-Bolęcina, OSP Rzyki a także policja.

Kiedy ratownicy szykowali się do wyruszenia w teren akcja została odwołana. Zaginiony 31-latek został chwilę wcześniej odnaleziony cały i zdrowy przez patrol policji.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+15 #1 marek 2018-12-31 16:35
jeżeli z psychiką odnalezionego wszystko ok to wziąłbym gumowego węża zbrojonego ze starej pralki i tak mu wpieprzył po rzyci żeby się nauczył na czas wracać do domu
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.