Padający śnieg nie ułatwia i tak już trudnych warunków na drogach. Na drogach jest ślisko i niebezp
Zima na drogach, sypią się kolizje

Padający śnieg nie ułatwia i tak już trudnych warunków na drogach. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie, od rana doszło do kilku kolizji. Uważajcie!

Na ulicy Bielskiej w Roczynach około 7:30 rano kierująca nissanem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Roczyny oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowaną kierującą. Została przetransportowana do szpitala.

Na drodze w Witanowicach, w okolicach mostu drogowego na Skawie, również samochód osobowy wylądował w rowie. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz OSP Witanowice. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń i apeluje o ostrożność za kółkiem.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.